Yosunlar Şifa Kaynağı

curamarSpirulina, Bu Yosun Mantarın Düşmanı, Tırnaklarınızın Dostu! CuraMar’la Yıpranmış Tırnaklara Elveda ! Mutlaka deneyin.

Mantardan kaynaklı, tırnak yıpranması oluşmuş kişilere CuraMar Tırnak Bakım Losyonu önerilir. Ürün tırnakların yenilenmesi sürecinde (eşsiz doğal) Spirulina Yosunu’nun içerdiği enzimatik sistemle tırnakların mantara karşı korunarak sağlıkla uzamasına yardımcı olur. Tırnak plağı ve yatağına da nüfuz ederek çözüm sunar. Bu esnada tırnaklarda tampon görevi de sağlayarak tırnak yapısını güçlendirir.  Günde iki kez (sabah ve akşam) az miktarda kullanılarak uygulanır. Yosunun enzimatik sistemi oksijenle çalışarak fayda sağladığı için, 2 saat süreyle üzerini başka bir ürünle (yağlı bir krem veya parafin bakımı vs.) kapatmamak idealdir. 

 

Cildinizi Eşsiz Doğal Yosunla, Spirulina’yla Yenileyin! İdeal ürününüz CuraMar Cilt Bakım Kremini mutlaka deneyin.

Mantar ve sivilceden kaynaklı, cildinde yıpranma oluşmuş kişilere CuraMar Cilt Bakım Kremi önerilir. Ürün, mantar ve sivilcelere karşı koruyucu eşsiz doğal Spirulina Yosunu’nun içerdiği enzimatik sistemle cildin bakım, korunma ve yenilenmesini sağlarken; ayrıca Spirulina Yosunu’nun antiaging ve antienflamatuar (yaşlanma ve iltihap karşıtı) özelliği sayesinde yaşlanma ve yıpranmaya karşı savaşarak da cilt üzerinde arzu edilen görünüme kavuşmaya hızla yardımcı olur. Kullanıldığı andan itibaren, ideal pH dengesiyle cildi rahatlatır, bakteri ve mantar saldırılarına karşı korurken aynı zamanda cilde nem kazandırır. Günde iki kez (sabah ve akşam) az miktarda temiz ve kuru cilde az miktarda kullanılarak uygulanır. Yosunun enzimatik sistemi oksijenle çalışarak fayda sağladığı için, 2 saat süreyle üzerini başka bir ürünle (yağlı bir krem veya fondöten vs.) kapatmamak idealdir.

 

Değişmeyen tek giysiniz Cildiniz, ona iyi bakın!  Nasıl mı? Eşsiz Doğal Yosunla… Mantar ve Sivilcelere karşı koruyucu olan CuraMar light Cilt Spreyini mutlaka deneyin.

CuraMar light Cilt Spreyi ise sağlıklı cilt ve tırnakların mantar ve  bakteri saldırılarına karşı (bulaşıyı engelleyici amaçlı) korunması için önerilir. Örneğin yüz ve vücutta sivilcelere karşı,  ayakta cilt ve tırnak mantarlarına karşı… Ayrıca kullanım esnasında cildin ideal pH ve nem dengesini muhafaza etmesine destek verirek cildi rahatlatır. Arzu edilirse CuraMar Cilt Bakım Kremi ve CuraMar Tırnak Bakım Losyonu kullanımından sonra da bakım ve korumayı destekleyici olarak kullanılır. Olası geri bulaşı risklerine karşı, çoraplar, ayakkabı ve terlikler, giysilere de koruyucu olarak uygulanabilir. Günde iki kez (sabah ve akşam) cilde ve tırnağa uygulanır. Yosunun enzimatik sistemi oksijenle çalışarak fayda sağladığı için, 2 saat üzerini başka bir ürünle (yağlı bir krem, fondöten veya parafin bakımı vs.) kapatmamak idealdir.

CuraMar light Cilt Spreyi Cilt ve Tırnaklar için eşiz doğal Yosun özlü ideal bir koruyucudur , çünkü…

Günlük ayakkabısını her gün değiştirmeden uzun süre kullananların ayaklarını korumaları için

Seyahati sırasında otel halılarında çıplak ayakla yürüyenler için (yapılan araştırmalarda bazı lüks otellerin halılarında bile çok sayıda mantar sporları olabildiği saptanmıştır) 

Otellerde ortak kullanıma açık ve nemli yerler olan duş, spa merkezleri vb. kullanan kişiler için

Ayakları terleyenler, bir başkasının terliğini, kayak ayakkabısını, bowling ayakkabısını kullananlar ve günboyu hava aldırmayan ayakkabılar kullananların ayaklarını korumaları için

Ayakkabı ve terlik satın alırken deneme esnasında olası bulaşma riskine karşı

Yüzme sporu yaparken havuzlardan; antreman, maç sonrası ortak kullanıma açık duş vb. yerlerden bulaşma riski olan cilt ve tırnak mantarlarına karşı,

Ayakta cilt ve tırnak deformasyonu riski olan sporcular için (basketbol, voleybol vb.) ,

Şeker hastaları ve bağışıklık sistemi zayıf diğer hastaların cilt ve tırnaklarını koruması için (diyaliz vb.)

Askerliği esnasında postaldan bulaşma riskine korşu koruyucu olarak kullanmak isteyen beyler için

Sivilceye meyilli ciltler (tüm yüz ve vücut sivilceleri) için sivilce karşıtı bakımda bakteri saldırılarına karşı koruyucu olarak

Ürünlere yetkili eczanelerden ulaşılabilir. Detaylı bilgi için www.kammani.com sitesine bakınız.


Tagged with:

About author

BUNLARDA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *