Yelken Yarışmasına Hazır mısın?

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından, MARINA YACHT CLUB sponsorluğunda 2006 yılından bu yana her sene düzenlenen Famous Cup (Şöhretler Kupası) yelken yarışlarının beşincisi 19 – 20 Haziran tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek.
Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak için başlayan “Marina Yacht Club Famous Cup”  (Şöhretler Kupası) etkinliğine bu sene yarışçılar ve davetli misafirlerle birlikte ortalama 500-600 kişinin katılması bekleniliyor. “Marina Yacht Club Famous Cup” yelken yarışında; her bir yelkenli Türkiye’nin gülümseyen bir yüzü, değerli bir sanatçıyı konuk ederek heyecanlı bir maratona hazırlanıyor. Yelken dünyasına pek çok amatör sporcu kazandıran “Marina Yacht Club Famous Cup” 2006 yılından bu yana aralıksız olarak devam ediyor. Pek çok ünlü ismi konuk eden yarışlarda katılımcılar hayatın stresinden uzaklaşırken dünyanın en güzel deniz ve rüzgarına sahip Bodrum’da, yelken turizmi de gelişiyor.
Her sene yeni bir heyecan ve farklı isimlerle yarışılan “Marina Yacht Club Famous Cup”ta şimdiye kadar Levent Yüksel, Sertab Erener, Demir Demirkan, Metin Uca, Zeynep Tunuslu, Berna Laçin,Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Aslantuğ,Gani Müjde, Aysu Kayacı,Ebru Güzel, Ali Poyrazoğlu gibi pek çok ünlü isim tekne güvertelerinde heyecanla halat çekip, tiramola atarak yarıştılar.
Bu sene  Zeynep Beşerler, Gani Müjde, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya , Didem Erol, Irmak Ünal, Yasemin Hadivent, Ezra & Tuba Çetin, Nilgün Belgün, Gül& Kenan Erçetingöz,Yonca Evcimik,Nejat İçler, Kenan İmirzalıoğlu, Gökçe Yanardağ gibi sanat ve basın camiasında ün yapmış davetlilerin yer aldığı organizasyonda sanatçılarla aynı yelkenlide yarışmak isteyen tüm yelken severlerin katılabileceği “Marina Yacht Club Famous Cup”ın kayıtları 18 Haziran tarihine kadar devam edecek.
Bodrum kalesi manzarasına karşı Zeynep Casalini konseriyle açılışını yapacak olan “Marina Yacht Club Famous Cup” son gün sunuculuğunu Gani Müjde’nin yapması planlanan ödül töreninin ardından  Fatih Erkoç’un gönülleri fetheden şarkılarıyla katılımcılar yarışın yorgunluğunu atacaklar.
Detaylı bilgi için;
Derya Ballıkaya
Marina Yacht Club Bodrum
Halkla İlişkiler Sorumlusu
0 252 316 1228 / 0 252 316 2953/ 0 530 929 1681

About author

BUNLARDA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *