Hafta Sonu Kaçamağı Oğzala Çiftliği

Hafta Sonu Kaçamağı Oğzala Çiftliği

Burada ağaçlar iyice kızardı, yapraklarını dökmeye başladı, her gün yeni bir renge uyanıyoruz. Kar yağmadan bütün yapraklar düşsün diliyoruz yoksa ağaçlarımızın ilk karın ağırlığı ile dalları kırılacak. Artık bahçedekileri tükettik. Ama kuşburnu, döngel (muşmula) , elma, kivi ve armutu hala bulabiliyoruz. Aşağılarda hurmalarda kızardı. Biz burada mutluyuz, gelin bu keyfi birlikte yaşayalım.

Bir hafta sonu sizi Karadeniz’den izler bulacağınız Ogzala Çiftliği’nde konuk etmekten mutluluk duyacağız. İnanılmaz keyifli hava akımları, bulutların dansı ya da sisler arasında saklambaç. İsteyen misafirlerimiz çevredeki hamaklarda dinlenirken isteyen misafirlerimiz orman içi kısa yürüyüş parkurlarını deneyebilir
Adrenalin sevenler için ek ücret karşılığında jeep safari yada atv safari imkanlarının da bulunduğu bölgemizde bizim tercihimiz trekingden yana. Bölgeyi tanımak için yapacağımız yürüyüşlere birlikte karar veriyor, en keyif alacağınız parkurları birlikte seçiyoruz. Orman içi , derekenarı yada yayla yürüyüş parkurları.

www.ogzala.com

 

Tagged with:

About author

BUNLARDA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

1 Comment

  1. rent a car ankara 10 Ocak 2013 at 16:05

    Böyle yerlerin değerini bilip sahip çıkamız gerekir

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *