Dedeman’dan Ramazan Şöleni

Dedeman’dan Ramazan Şöleni

Birbirinden lezzetli menü seçeneklerini iftar sofraları için özel olarak hazırlayan Dedeman İstanbul, Turkuaz Restaurant’taki fasıl keyfi ile misafirlerine Ramazan ayı boyunca şölen tadında iftar sofraları sunuyor.
Ramazanla özdeşleşen geleneksel pideler, zengin çeşitli iftariyelikler, sıcacık çorbalar, birbirinden leziz ana yemek seçenekleri Dedeman İstanbul misafirlerinin sofralarını süslerken, damaklarda lezzet fırtınaları estiren benzersiz tatlılar iftar sofralarının vazgeçilmezi olacak.
Geniş bir yelpazede hazırlanan özel menü farklı göz ve damak tadına hitap eden lezzetleri bir araya getiriyor. Dedeman İstanbul, Ramazan ayı boyunca Executive Chef Zeki Kalaycı ve ekibinin hazırladığı özel spesiyalleri misafirlerine sunacak. Turkuaz Restaurant’ta ağırlanacak misafirler, Türk Sanat Müziği eşliğinde benzersiz bir Ramazan akşamı yaşayacak.
Ramazan ayı boyunca Dedeman İstanbul’da sevdikleriyle iftar sofrasında buluşmak isteyenlere 69 TL’den başlayan fiyatlarla zengin bir sofra sunuluyor. Limitsiz meyve suyu, meşrubat, çay, kahve gibi içecekler de menüye dahil.
DEDEMAN HOTELS & RESORTS INTERNATIONAL’DA RAMAZAN ŞÖLENİ
Dedeman Hotels & Resorts International, sofralara huzur, bereket ve mutluluk getiren Ramazan ayına özel programı ve zengin iftar menüsüyle “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği”ni doyasıya yaşatıyor. Ankara, İstanbul, Antalya, Kapadokya, Rize, Diyarbakır, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak ve Dedeman Park Denizli otellerinin her biri için ayrı hazırladığı iftar menüleri ile farklı damak tatlarına hitap eden lezzetler sunan Dedeman Hotels & Resorts International, misafirlerine şölen tadında sofralar sunuyor.

Birbirinden lezzetli menü seçeneklerini iftar sofraları için özel olarak hazırlayan Dedeman İstanbul, Turkuaz Restaurant’taki fasıl keyfi ile misafirlerine Ramazan ayı boyunca şölen tadında iftar sofraları sunuyor.
Ramazanla özdeşleşen geleneksel pideler, zengin çeşitli iftariyelikler, sıcacık çorbalar, birbirinden leziz ana yemek seçenekleri Dedeman İstanbul misafirlerinin sofralarını süslerken, damaklarda lezzet fırtınaları estiren benzersiz tatlılar iftar sofralarının vazgeçilmezi olacak. Geniş bir yelpazede hazırlanan özel menü farklı göz ve damak tadına hitap eden lezzetleri bir araya getiriyor. Dedeman İstanbul, Ramazan ayı boyunca Executive Chef Zeki Kalaycı ve ekibinin hazırladığı özel spesiyalleri misafirlerine sunacak. Turkuaz Restaurant’ta ağırlanacak misafirler, Türk Sanat Müziği eşliğinde benzersiz bir Ramazan akşamı yaşayacak.Ramazan ayı boyunca Dedeman İstanbul’da sevdikleriyle iftar sofrasında buluşmak isteyenlere 69 TL’den başlayan fiyatlarla zengin bir sofra sunuluyor. Limitsiz meyve suyu, meşrubat, çay, kahve gibi içecekler de menüye dahil.
DEDEMAN HOTELS & RESORTS INTERNATIONAL’DA RAMAZAN ŞÖLENİDedeman Hotels & Resorts International, sofralara huzur, bereket ve mutluluk getiren Ramazan ayına özel programı ve zengin iftar menüsüyle “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği”ni doyasıya yaşatıyor. Ankara, İstanbul, Antalya, Kapadokya, Rize, Diyarbakır, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak ve Dedeman Park Denizli otellerinin her biri için ayrı hazırladığı iftar menüleri ile farklı damak tatlarına hitap eden lezzetler sunan Dedeman Hotels & Resorts International, misafirlerine şölen tadında sofralar sunuyor.

Tagged with:

About author

BUNLARDA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *