Cult, Arnavutköy’ün Yeni Mekanı

Cult, Arnavutköy’ün Yeni Mekanı

Arnavutköy, hem farklı eğlence konsepti, hem dekorasyonu, hem menüsü, hem de sanatsal faaliyetleriyle yepyeni bir mekana kavuşuyor.

CULT – Arnavutköy konseptinin yaratıcısı olan Orhan Aşıcıoğlu, uzun süre yurt dışında yaşamış, dünyayı gezmiş, daha önce birçok kez farklı konseptleri bir araya getirmiş, yarattığı her konsepte sanat katmayı misyon edinmiş, sanat meraklısı bir endüstriyel tasarımcıdır.

Menüsünde bulunan ve mekana özel kokteyllerle dikkat çeken CULT, müşterilerine sunduğu farklı atıştırmalık lezzetlerle de çok konuşulacak!

Farklı zamanlarda sürpriz isimlerle gerçekleşecek olan canlı sahne performanslarıyla, müşterilerine keyifli saatler yaşatmayı vaad eden CULT, müdavimlerini dj. müziği ile eğlendirecek ve birbirinden ünlü dj.’ler belirli zamanlarda CULT’ta performans sergileyecek!

3 kattan oluşan CULT’taki her mekan, farklı konseptiyle dikkat çekerken, farklı performanslara da ev sahipliği yapacak.
CULT’ın giriş katında sizi karşılayan barda size özel hazırlanan kokteylleri yudumlayabilir, lezzetli atıştırmalıkların tadına, keyifle bakabilirsiniz.

CULT’ın 2. katı, ilginç bar tasarımının yanı sıra, duvarlarındaki tablolarla da sizi çok şaşırtacak! Birbirinden ünlü sanatçıların tablolarının sergileneceği bu katta eğlenirken, kendinizi aynı zamanda bir sanat galerisinde hissedeceksiniz.

CULT’ın 3. katı, özel davetlilere ve underground ruha sahip partilere ev sahipliği yapmasının yanı sıra, resim ve heykellere, daha doğrusu yine sanata ayrıldı. Ayrıca dönem dönem karma ve kişisel resim ve heykel sergilerine ev sahipliği yapacak olan CULT’ın 3. katında, kimi zaman workshoplarla, kimi zaman seminerlerle, bazen de marjinal performans sanatçılarının sahne performanslarıyla karşılaşabilirsiniz! Şimdiden söyleyelim, sakın şaşırmayın!..
İşte, sadece CULT’ta deneyimleyebileceğiniz özel kokteyller;

FIONA (cin, salatalık suyu, kavun suyu, limon suyu, misket limon şurubu) : Ekşi/tatlı bir lezzeti olan FIONA’yı ilk yudumladığınızda damağınızda kavun tadını hissedeceksiniz!.. Hemen ardından cin ve salatalık esansı lezzet yolculuğunuza eşlik edecek.

TARÇIN ŞURUBU (tarçın, rum, limon suyu veya misket limon suyu) : SadeceCULT’ta deneyimleyebileceğiniz çok özel bir kokteyl. Ayrıca rum yerine burbonla da tercih edebilirsiniz.
VANILLA SKY (burbon, vanilya şurubu, misket limon suyu, soda, angostura bitter, tarçın çubuğu): Yine CULT’a özel bir kokteyl. Ekşi/tatlı bir lezzeti olan VANILLA SKY, damağınızda bohem bir tat bırakır.
ANA ŞEVKATİ (KIŞ ÇAYI) : Taze zencefil, portakal dilimi, greyfurt dilimi, bal ve tarçın çubuğunu tercih ettiğiniz bir çayla karıştırıyor ve anne şevkatiyle sunuyoruz.

About author

BUNLARDA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *