Bir Site Bin Rota

binrota.jpgMelis Zararsız Binrota.com, dünyayı ve Türkiye€™yi gezen, fotoğŸraflayan ve bunları paylaşŸmayı seven bir topluluk olma amacıyla kurulmuşŸtur. Binrota.com€™un üyeleri, gezen, okuyan, yazan, fotoğŸraf çeken ve bunları paylaşŸmaktan keyif alan kişŸilerden oluşŸmaktadır.

Ocak 2008€™de internet ortamında yayına geçmişŸ olan binrota.com, Temmuz 2008 ayına kadar teknik gelişŸmelerine devam ederek yayınını sürdürmüşŸ, AğŸustos ayından itibaren teknik gelişŸmelerini tamamlamışŸ bir şŸekilde 1350 üyeyle yayın hayatına devam etmektedir.

Üyelerimizin sitemize ekledikleri yazılardan bir seçkiden oluşŸacak ve Ekim ayı sonu gibi öncü yayınevlerinde yer alacak €œDünya Kadar Bilgi€ isimli bir kitap ise, binrota.com€™un ilk projesi€™dir. Üyeler tercih ettikleri yazılarının linklerini kitap@binrota.com adresine 31 AğŸustos 2008€™e kadar bildirecekler, gelen yazıların arasından yapılacak editöryel seçki sonucunda kitabın içeriğŸi oluşŸacaktır.

Hem online, hem gerçek etkinlikler yapmakta olan binrota.com, gezi yazıları ve fotoğŸraf paylaşŸımı amaçlı genişŸ bir topluluk ağŸı olma hedefini taşŸır. OluşŸan bu topluluğŸun birlikte yeni fikirler üretip, daha önce denenmemişŸ projeler meydana getiren bir topluluk olması, ana hedefimizdir.

http://www.binrota.com
info@binrota.comAbout author

BUNLARDA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *