(1) YaşŸındayız

nazar4.gifUmutla doğŸup, sevgi ile yaşŸattığŸımız dergimiz Truva Gezi Dergisi bir yılını doldurdu. Birbirinden ilginç konularla kendine özgü çizgisi ile gezi dünyasında kendi çizgisini oluşŸturdu. Sizlerle her geçen gün büyüyen dergimiz, Sanal dünyanın gerçek gezi kültür dergisi olmaya aday.sizlerle nice yıllara…

About author

BUNLARDA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

3 Comments

 1. truva 16 Şubat 2008 at 22:16

  HABER METNİ

  TRUVA 1 YAşžINDA

  Umutla doğŸup, sevgi ile yaşŸattığŸımız dergimiz Truva Gezi Dergisi bir yılını doldurdu. Birbirinden ilginç konularla kendine özgü çizgisi ile gezi dünyasında kendi çizgisini oluşŸturdu., Sanal dünyanın gerçek gezi kültür dergisi olmaya aday dergisi yeni sayısı ile de göz dolduruyor.

  Gezi kültürünü gelişŸtirmek, profesyonel, amatör, gezginlerin gözlemlerini insanlarla paylaşŸmasını sağŸlamak, ülkemizin ve dünyanın güzelliklerini gezgin ruhlu insanlara duyurmak ve gezi merakını artırmak gibi amaçlarla İnternet ortamında ayına başŸlayan Truva Gezi Dergisi ikinci yaşŸına girdi.

  Gezi yazılarının ağŸırlıklı olarak yer aldığŸı İnternet dergisine yaşŸ, cinsiyet, milliyet farkı olmadan herkes yazı gönderebiliyor. Gezi, kültür, gezi maceraları, yöresel yemekler, tarihi mekanlar, müzeler, manevi mekanlar, ören yerleri, gezi üzerine denemeler ve gezi kültür etkinlikleri hakkında haber, yazı ve fotoğŸrafların yer aldığŸı site Hasan Mahir yönetiyor.

  Hasan Mahir ve Tolga ö‡andur’un editörlüklerini yaptığŸı Truva Gezi Dergisi’nin şžubat 2008 tarihli 13. sayısında Tolga ö‡andur’un €œAntakya ve St. Pierre Kilisesi€, Kebir Polat’ın €œİki KomşŸu YuşŸa (as) ve Pirsefa€, Nazmiye Alp’in €œMaraşŸ İşŸi Sırma İşŸlemeciliğŸi€ başŸlıklı yazıları ile €œMardin Ulu Camide Sakalı şžerif€ başŸlıklı haber yer alıyor.

  İçeriğŸindeki yazıları okumak için abone olmanın gerekmediğŸi dergiye http://www.truvadergisi.com adresinden ulaşŸabilir, isterseniz haberler ve yazıların altına kendi yorum ve görüşŸlerinizi yazabilirsiniz. Siteden derginin tüm sayılarına ulaşŸmak da mümkün.

 2. Tolga Candur 17 Şubat 2008 at 01:36

  KarşŸılaşŸtığŸımız bu büyük ilgi bizi her geçen gün daha da hevesle bu işŸe sarılmamızı sağŸlıyor. Sizin ilginiz bize enerji olarak dönüyor. Bitmeyen bir enerji ile sizin desteklerinizle ayakta duruyoruz.

  Umarım 2. yaşŸımızda daha da iyi yerlerde olacağŸız.

  Gezi kültürünü gelişŸtirmek için çıktığŸımız bu yolda, profesyonel olsun amatör olsun çok insandan destek gördük. Ülkemizin güzelliklerini elimizden geldiğŸince, dilimiz el verdikçe sizlere anlatmaya çalışŸtık.

  Umarım sizin desteklerinizle daha iyi yerlere geleceğŸiz.

  Gezmek bir kültürdür. Ülkemizde en kültürlü ülkedir.

  Herkese iyi yolculuklar.

  Sevgi ve saygılarımla

 3. M–C*** 17 Şubat 2008 at 10:59

  1 yaşŸ değŸil 71 yasına kadar gelir inşŸallah bu dergi !!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *